IQOS Slevový kód 2019

iqos slevový kód
IQOS slevový kód 2019

Slevový kód na 200 Kč na nákup bezdýmné cigarety IQOS. Slevu můžete využít jak v online e-shopu, tak i v jedné z IQOS prodejen nebo u IQOS partnera. A Lei da Atração

Slevový kód:

29658ZBL

Slevový kód jsem již využila na nákup mojí první IQOS cigarety. Sleva se dá jednoduše aplikovat v košíku na IQOS.com. Po odeslání objednávky vám přijde potvrzovací email a pokud jste objednali před 14. hodinou, ihned druhý den můžete očekávat balíček. Rozváží DPD Private.

IQOS prodává také náhradní kryty, čistící sady apod., tak můžete tento slevový voucher využít na cokoliv v online eshopu.

Srpen 2018: Jakožto těžká kuřačka jsem toho od IQOS tolik neočekávala, protože jsem vyzkoušela řadu elektronických cigaret, ale IQOS předčil moje očekávání. Již po prvních šesti dnech se mi lépe dýchá a cítím lépe, nebo silněji, chuťové buňky jsou živější a prsty nebo oblečení nezapáchá od kouře. Po pár dnech kouření jen IQOS mi klasická cigareta chutnala jako pálící se guma nebo asfalt a měla jsem hořko v puse. Pokud vám kdy někdo, kdo přešel na IQOS řekl, že nedokáže pochopit, co mu na klasických cigaretách chutnalo, můžu vám potvrdit, že si tuto otázku také kladu často. Rozdíl je tam evidentní a s IQOS jsem opravdu spokojená.

UPDATE únor 2019: S IQOSem jsem naprosto spokojená i po více jak půl roku a klasickou cigaretu už nemůžu ani cítit 🙂 Opravdu nedokážu pochopit, jak jsem mohla kouřit i dvě krabičky denně. A je fakt, že je na mě občas i IQOS silný (kouřím Sienna Heets, občas střídám s Amber Heets). Čas od času se mi stane, že cigareta málo táhne. Po diskuzi s IQOS prodejcem jsem se dozvěděla, že je to s největší pravděpodobností tabákem a je pravdou, že je občas Heets cigareta tak “nacpaná” tabákem, že se těžko nasouvá a netáhne. Kromě občasného problému s tabákem nemám k IQOSu absolutně žádné výhrady.

  • 55
    Shares

Nepřehlédněte!

Lancome Idole vzorky zdarma

Světově proslulá parfumerie Douglas nabízí vzorky parfému Lancome Idole zdarma. Kromě toho Douglas také zasílá ...