IQOS Slevový kód 2019

iqos slevový kód
IQOS slevový kód 2019

Slevový kód na 200 Kč na nákup bezdýmné cigarety IQOS. Slevu můžete využít jak v online e-shopu, tak i v jedné z IQOS prodejen nebo u IQOS partnera. A Lei da Atração

Slevový kód:

29658ZBL

Slevový kód jsem již využila na nákup mojí první IQOS cigarety. Sleva se dá jednoduše aplikovat v košíku na IQOS.com. Po odeslání objednávky vám přijde potvrzovací email a pokud jste objednali před 14. hodinou, ihned druhý den můžete očekávat balíček. Rozváží DPD Private.

Do pěti dnů od obdržení IQOSu vám přijde email s voucherem na slevu 300 Kč na váš další nákup. Tento voucher se dá použít na cokoliv v IQOS e-shopu, od HEETS po různé obaly, náhradní kryty nebo třeba čistící tyčinky.

Jakožto těžká kuřačka jsem toho od IQOS tolik neočekávala, protože jsem vyzkoušela řadu elektronických cigaret, ale IQOS předčil moje očekávání. Již po prvních šesti dnech se mi lépe dýchá a cítím lépe, nebo silněji, chuťové buňky jsou živější a prsty nebo oblečení nezapáchá od kouře. Po pár dnech kouření jen IQOS mi klasická cigareta chutnala jako pálící se guma nebo asfalt a měla jsem hořko v puse. Pokud vám kdy někdo, kdo přešel na IQOS řekl, že nedokáže pochopit, co mu na klasických cigaretách chutnalo, můžu vám potvrdit, že si tuto otázku také kladu často. Rozdíl je tam evidentní a s IQOS jsem opravdu spokojená..

Nepřehlédněte!

glo slevový kód glo sleva

Glo Slevový Kód 2019

Pokud přemýšlíte o zakoupení bezdýmné cigarety Glo, využijte následující slevový kód. Nejen, že získáte cigaretu ...