Výdělek vyplňováním dotazníků. Funguje to?

Výdělků je na internetu více jak dost, ale jen málokterý z nich je poctivý. Mezi nejznámější výdělky z domova patří sdílení referral odkazu, reklama, partnerský program, tvorba grafiky, psaní článků nebo třeba online dotazníky, o kterých si dnes něco povíme.

Doba není tak příznivá na to, aby se lidé nemuseli soustředit na tzv. vedlejší výdělek, mezi který patří výše uvedené způsoby. Není na tom ale vůbec nic špatného – pokud máte možnost si něco přivydělat a nestojí vás to více jak 30 minut týdně, nabídka to k zahození určitě není.

Pro jedince, kteří si rádi vydělají z pohodlí domova pár stovek korun měsíčně, jsou tady dotazníky za peníze. Ještě než se pustíme do samotného hodnocení jednotlivých dotazníků, je nutno podotknout, že existují dva druhy dotazníkových prací, a to:

 

  • Dotazníky, které nám chodí pravidelně a dostáváme za ně peníze
  • Dotazníky, které nám přijdou jednou za čas a výplaty se nikdy nedočkáme

 

Po dobu tří měsíců jsem vyzkoušela celkem čtyři společnosti, které zprostředkovávají vyplňování dotazníků (3 české, 1 zahraniční) a nyní se už pojďme podívat na to, jak jsem dopadla. generátor qr kódů

 

1) CASI – IPSOS

 

 

Casi Ipsos dávám na první příčku zcela zaslouženě. Dotazníky sice nechodí pravidelně, ale za to chodí poměrně často. Velkou výhodou je informování o novém dotazníků jak po emailu, tak i přes sms. Nutno dodat, že sms nám chodí zcela zdarma – žádné poplatky se skutečně neúčtují. peníze za dotazníky

Casi Ipsos dává za jeden dotazník v rozmezí od 3,-Kč až do 40,-Kč. Pochopitelně, že čím větší odměna je, tím delší a rozsáhlejší dotazník bude. Zároveň ale musím dodat, že všechny dotazníky se velmi lehce vyplňují a nudné nebo nezáživné to skutečně není. Je pravda, že občas se z nich něco nového i dozvíte. Casi Ipsos vyplácí jednou za 3 měsíce a cena výplaty za takovou dobu je v rozmezí 200,-Kč-300,-Kč. Vyplácí se na bankovní účet, který uvedete ve svém profilu.

Občas je částka menší nebo větší – záleží na tom, jak často vám dotazníky budou chodit, zda budete tím vhodným účastníkem a hlavně, zda ty dotazníky vůbec vyplníte. Doba dotazníku je cca. 7-10 dní. Pokud je v tomto časovém období nevyplníte, přicházíte tak nárok na odměnu. výdělek vyplňováním dotazníků

 

2) GFK OKLUB

 

 

Dalšími zajímavými dotazníky jsou GFK – Online klub. GFK nabízí za dotazníky cca. 10 až 35 bodů (1 bod = 1,-Kč) a vyplácí při dosažení nejméně 100 bodů (100,-Kč). Odměnu si můžete vybrat kdykoliv, kdy dosáhnete nejméně 100 bodů, ale odměnu si můžete vybrat kdykoliv jindy.

výdělek vyplňováním dotazníků
GFK spolehlivě vyplácí na bankovní účet do max. 20 dne následujícího měsíce. Zaregistrovat se do GFK můžete zde. Dotazníky nechodí opět pravidelně, ale o novém dotazníku budete informováni prostřednictvím emailu, a proto vám už žádný dotazník neuteče!

 

3) iVýzkumy

 

 

Další stránkou jsou iVýzkumy.cz. Jedná se o další poctivý systém, tedy registrace je jak jinak než zdarma a výplaty na bankovní účet opravdu chodí. Za jeden výzkum je cca. 40 až 200 bodů (1 bod = 1,-Kč) a pro výplatu je nutné mít na vašem účtě nejméně 4000 bodů, tedy 400,-Kč. Musím uznat, že první výplaty jsem se dočkala až po necelém roce, ale hlavní je, že vyplácí.

Jak již bylo řečeno, minimální částka pro výběr financí je 400,-Kč, ovšem můžete za body si můžete koupit třeba poukázky do obchodů Vltava (minimálně 300 bodů) nebo věnovat částku na dobročinné účely (opět minimálně 300 bodů = 30,-Kč)

Pokud vám nezáleží na tom, kdy se výplaty dočkáte, pak iVýzkumy určitě zkuste. CASI IPSOS je ale stále na první místě, protože vyplácí každé 3 měsíce nemalé částky!

 

4) Marketagent

 

 

Marketagent je sice zahraniční služba, ovšem administraci má v češtině. Za jeden dotazník je zhruba 50-200 bodů a výplata je již od 200 bodů. 100 bodů se rovná 1 euru, a proto je výplata již od dvou eur. Marketagent vyplácí na Paypal a výplata dorazí běžně do jednoho pracovního týdne!

Na Marketagent jsem zatím jen pět měsíců, ale za tu dobu jsem si vydělala za dotazníky 12 euro (cca. 330,-Kč). Registrovat se můžete zde, ale ještě před tím, než začnete vyplňovat dotazníky, je potřeba potvrdit email!

výdělek vyplňováním dotazníků
výdělek vyplňováním dotazníků
Poučení na závěr. Na českém internetu se objevilo několik společností, které slibovali spoustu peněz. Pro vstup do jejich systému však požadovali peníze (50,-Kč až 500,-Kč).

výdělek vyplňováním dotazníků

Mějte na paměti, že do práce, za kterou budete dostávat peníze nemůžete investovat peníze své. Solidní firmy nebo společnosti za žádnou cenu žádné vstupní poplatky nepotřebují!! Stejně tak to je se vzorky zdarma (všimněte si slova zdarma).

výdělek vyplňováním dotazníků

Vzorky by měly být zdarma, s výjimkou zaslání obálky či několika pár korun za poštovní známku. Bude-li po vás někdo požadovat peníze za práci, za kterou máte být ve skutečnosti vyplaceni nebo za vzorek, odmítejte.

  • 2
    Shares

Nepřehlédněte!

Booking.com sleva 390Kč (15 eur) na ubytování

Hledáte ubytování v hotelu, hostelu nebo apartmánu? Ještě před tím, než zahájíte rezervaci, využijte této ...