WHAFF: Poctivý výdělek na mobilu (aplikace)

whaff výdělek
Screenshot z mého telefonu (klik pro zvětšení)

Dlouho jsem přemýšlela, zda napsat na WHAFF recenzi a nebo ne, protože je na tuto aplikaci už spoustu recenzí, nicméně i přesto si myslím, že si zaslouží vaši pozornost a další recenze určitě není na škodu.

WHAFF je aplikace (rewards app), která vám dokáže vydělat několik korun denně. Vlastně vyděláváte spíše vy prostřednictvím této aplikace, ale na tom až tak nesejde.

Nejedná se sice o převratné sumy, ale pokud vás baví hraní her nebo testování aplikací, WHAFF vám vřele doporučuji. Jediné, co potřebujete, je mít telefon s obchodem Google Play a několik minut denně.

Stačí si jednoduše stáhnout aplikaci WHAFF z obchodu Google Play, zaregistrovat se a vložit kód AO83513, díky kterému získáte prvních $0.30. Tedy koncem listopadu ještě fungoval. Poté můžete jednoduše vydělávat stahováním a hraním her nebo testování aplikací. Navíc, každý den získáte $0.01 za Whaff Attendance (pouhé přihlášení se do aplikace).

Výplata je možná od $10.50, a to na Paypal, který si můžete založit zcela zdarma, a ze kterého si můžete jakoukoliv částku přeposlat na svůj bankovní účet.

Jedná se o aplikaci, která skutečně vyplácí a pokud jí věnujete několik minut denně, výplaty se můžete dočkat už po několika týdnech. Během cestování jsem si všimla, že se v každé zemi objevují jiné aplikace a hry (vyšší částky odměn), nicméně, čas od času se i v České republice objeví hra, která vám dokáže vydělat od $0.10 až $0.90 za pouhou instalaci a hraní nebo dosažení určitého levelu.

Během dvou měsíců jsem se dočkala už dvou výplat – celkem $21 (důkaz poslední výplaty ZDE) – a i přesto, že se nejedná o velké částky peněz, jedná se o velmi slušný výdělek s poctivou aplikací, kterou stojí za to zkusit! Co mě ale nejvíce baví, je to, že díky této aplikaci dokážu využít čas, který bych jinak promarnila posedáváním v čekárně u lékaře nebo čekáním na autobus 🙂 Pokud máte tedy přístup na wifi, využijte volný čas k vašemu prospěchu.

  • 36
    Shares

Nepřehlédněte!

Booking.com sleva 390Kč (15 eur) na ubytování

Hledáte ubytování v hotelu, hostelu nebo apartmánu? Ještě před tím, než zahájíte rezervaci, využijte této ...